Oferta

Fotografując zatrzymuję w kadrze zarówno chwile, jak i Wasze emocje… na dziś jutro, na przyszłość abyście mogli do nich wrócić. Chwytam tak cenne i ulotne momenty w życiu każdego maleństwa, choć tak naprawdę nie ma znaczenia czy fotografuję dzieci, przyszłe mamy, pary młode czy też rodzinne pokolenia. Każda chwila zasługuje na uwiecznienie i pokazanie tego co najpiękniejsze.


RODZAJE SESJI ZDJĘCIOWYCH
* sesja zdjęciowa noworodkowa - sfotografowanie pierwszych dni życia maluszka (od 5 do 15 dnia życia). OFERTA DLA RODZICÓW NOWORODKÓW - do trzeciego tygodnia życia maluszka jest możliwość zrobienia sesji w domu. (w cenie na terenie Gorzowa Wlkp. i najbliższych okolic).
* sesja zdjęciowa niemowlęca - po pierwszym miesiącu życia, kiedy dziecko staje się bardziej kontaktowe.
* sesja zdjęciowa dzieci - emocjonalne sesje zaczynając od sesji roczkowych do momentu kiedy dziecko ma kilkanaście lat.
* sesja rodzinna - ukazująca specyficzne więzi rodzinne.
* sesja ciążowa - ukazująca piękno przyszłej mamy, czas oczekiwania i pełnie szczęścia.
* sesja okolicznościowa - uwieczniająca ważne chwile w życiu każdego z nas (Chrzest Św. , Komunia Św. , Ślub, urodziny, itp.). 

SESJA ZDJĘCIOWA NA PREZENT W POSTACI ZAPROSZENIA
Wystarczy skontaktować się ze mną i piękne zaproszenie powędruje do wskazanej przez Ciebie osoby.
tel. 697 956 938 , e-mail: foto-piorko@wp.pl

GOTOWE PRODUKTY - z sesji dostajecie Państwo zdjęcia na płycie oraz odbitki na papierze perłowym, w formacie 13x18 wykonane w profesjonalnym labolatorium.
COŚ JESZCZE OPRÓCZ ODBITEK
Na zamówienie wykonuję również: wydruki wielkoformatowe, foto-albumy, wydruki na piance i płótnie, kalendarze, oraz zdjęcia na drewnie. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz